„Muzyczna randka z Jackiem Kawalcem” w Kopalni Kultury

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 lutego 2017

 Wyjątkowo romantyczny nastrój zagościł w Kopalni Kultury. Wszystko za sprawą Walentynek, dzięki którym sceną zawładnęła miłość w niemal wszystkich odcieniach czerwieni. O tym, że uczucie potrafi uskrzydlić, wie chyba każdy. Dzięki gwieździe wieczoru, Jackowi Kawalcowi, można było przekonać się, że najpiękniej o miłości opowiada się poprzez muzykę.

Podczas wieczoru popłynęły dźwięki doskonale znanych przebojów z najpiękniejszych romantycznych filmów.

 

 • Walentynki to okazja szczególna. Chcieliśmy, aby atmosferę tego dnia mogli poczuć zarówno ci bez pamięci już zakochani, jak i ci, którzy uczucia wciąż poszukują, stąd pomysł na muzyczną randkę - mówi Konrad Bilski, rzecznik prasowy Kopalni Kultury.

 

W repertuarze nie zabrakło również największych hitów Joe Cockera.

 

 • Nie ukrywam, że nieco zaintrygowała mnie propozycja spędzanie walentynkowego wieczory w… kopalni. Jestem tu po raz pierwszy. Wiem, że to nowy nowy obiekt kulturalny tworzony przez ludzi pełnych pasji. Klimat jest świetny, publiczność doskonała. Czego chcieć więcej?  - przekonuje Jacek Kawalec, aktor i wokalista.

 

Jednak nie tylko muzyczne emocje towarzyszyły tego wieczoru czeladzkiej publiczności. Do wygrania było bowiem podwójne zaproszenie do Teatru Zagłębia, kolacja dla dwojga w Restauracji Warszawskiej w Sosnowcu, wstęp VIP dla pary do Term Rzymskich i luksusowy samochód marki Nissan na miłosny weekend z pełnym bakiem paliwa.

 

- Chcemy, aby wydarzenia tego typu były organizowane przy rozmaitych okazjach. To bardzo ważny element działalności Kopalni Kultury. Jestem przekonany, że każdy, niezależnie od wieku, znajdzie w naszej bogatej ofercie coś dla siebie. Kolejne wydarzenia już wkrótce - zapowiada Łukasz Kożuch, kierownik Kopalni Kultury w Czeladzi.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie „Muzyczna randka z Jackiem Kawalcem”

  „Muzyczna randka z Jackiem Kawalcem”

 • Powiększ zdjęcie „Muzyczna randka z Jackiem Kawalcem”

  „Muzyczna randka z Jackiem Kawalcem”

 • Powiększ zdjęcie „Muzyczna randka z Jackiem Kawalcem”

  „Muzyczna randka z Jackiem Kawalcem”