Rozpoczynamy zajęcia Klubu (nie)zwykłej Mamy!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 września 2018

Już drugi sezon w Kopalni Kultury odbywać się będą środowe spotkania Klubu (nie)zwykłej mamy! Poniżej udostępniamy harmonogram zajęć.
Zajęcia są bezpłatne i skierowane do wszystkich mam z maluszkami (do 3 r. życia). Startujemy od przyszłego tygodnia tj. 3. 10. 2018 - zapraszamy na 10:00!
Więcej informacji w rozwinięciu artykułu!

Chyba każdą mamę dopada myśl, że czuje się choć odrobinę samotna w tym dziecięcym świecie. Zostaje sama z dziećmi w domu, w czterech ścianach i to na tyle godzin! Czasem można porozmawiać z inną mamą na placu zabaw, ale nie zawsze się to udaje – szczególnie zimą. Czasem wyjście do osiedlowego sklepu staje się rozrywką. W głowie mamy rodzą się pytania: Gdzie mogę porozmawiać z kimś kto mnie zrozumie? Gdzie znajdę kogoś, kto będzie na takim samym etapie życia jak ja? Gdzie dowiem się cennych informacji o zdrowiu dzieci, ale i otrzymam wsparcie w wychowaniu?  Odpowiedź brzmi: w klubie (nie)zwykłej mamy!

Klub (nie)zwykłej mamy działa w naszym mieście już prawie od 3 lat! Na naszych zajęciach już nie jeden mały Czeladzianin zasmakował zabawy z rówieśnikami i niejeden rodzic poszerzył swoją wiedzę z zakresu wychowania, zdrowia i edukacji swoich maluchów.

Od października 2018 spotkania Klubu będą odbywały się w każdą środę o godzinie 10.00 w Kopalni Kultury w Czeladzi.  Miejsce to jest bezpieczne dla raczkujących dzieci oraz wygodne dla wspólnych zabaw i dziecięcej aktywności. Zajęcia podzielone są na dwie części. Pierwsza część obejmuje zajęcia dla maluchów, druga prelekcje dla mamy. Każda mama może być niezwykła – musi tylko tego chcieć! Czekamy na Ciebie! Nie zapomnij tylko o zmiennym obuwiu. Zajęcia są całkowicie bezpłatne! 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Klub2018

    Klub2018