"Trzech do jednego" - prześmieszna komedia w Kopalni Kultury

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 marca 2017

Jak wyglądałby świat bez kobiet? Tego nikt nawet nie chce sobie wyobrażać. Są jednak czasem sytuacje, kiedy mężczyźni, zostając sami w domu, muszą poradzić sobie z codziennymi obowiązkami.

Kopalnia Kultury zaprasza na komedię improwizowaną „Trzech do jednego”, która opowiada historię trójki mężczyzn, mających do wykonania pozornie bardzo prostą czynność. Pod nieobecność życiowej partnerki jednego z nich, muszą zająć się malutkim dzieckiem. W tym celu panowie umawiają się, aby pograć na konsoli, a przy okazji wypełnić misję. Okazuje się, że wcale nie jest to tak łatwe, jak podejrzewali, a bohaterów czeka ciąg przezabawnych dla widza zdarzeń.„Trzech do jednego” to solidna porcja humoru zarówno dla Pań jak i dla Panów.

Komedia improwizowana to w ostatnio bardzo popularny format teatralny. Dzięki ograniczonej improwizacji, widzowie mają wpływ na toczącą się historię, a sam spektakl staje się ogromną zabawą dla wszystkich.

Występują aktorzy znani ze śląskich i zagłębiowskich scen teatralnych: Kamil Bochniak, Piotr Charczuk oraz Adam Kwapisz.

11 marca, godz. 18:30

Kopalnia Kultury, ul. Trznadla 1, Czeladź – Piaski.

Bilety do nabycia w Kopalni Kultury lub poprzez stron internetową. Cena: 20 zł (25 zł w dniu spektaklu).

Kontakt: tel.: 32 263 51 51, e-mail: k.bilski@kopalniakulturyczeladz.pl

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

    "Trzech do jednego"