Finał zajęć muzycznych w Kopalni Kultury!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 czerwca 2017

 W ostatnim tygodniu czerwca zakończyliśmy zajęcia umuzykalniająco- artystyczne dla dzieci, odbywające się w Kopalni Kultury od marca bieżącego roku. Cieszy nas fakt, że zajęcia cieszyły się tak dużym zainteresowaniem! Wszystkich rodziców zapraszamy do zapoznania się z artykułem i do zapisania swoich pociech na kolejną edycję zajęć.

 W bezpłatnych, cyklicznych zajęciach zorganizowanych wzięło udział 45 dzieci, przydzielonych do grup wiekowych: 3-latków, 4-5 latków oraz 6-7 latków. Uczestnicy muzycznych spotkań uczyli się piosenek tematycznych, poczucia rytmu, gry na instrumentach perkusyjnych oraz aktywnego słuchania muzyki połączonego z zabawami ruchowymi. Zajęcia prowadziła Agata Krajewska, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach wraz z pomocą stażystki - Martyny Uchto.

Ostatnie przedwakacyjne spotkanie zakończyło się rozdaniem pamiątkowych dyplomów. Kolejne zajęcia planowane są po wakacjach. W celu zapisania dziecka na zajęcia prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na naszej stronie internetowej.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie finał zajęć rytmicznych

    finał zajęć rytmicznych