Nowość! Klub (nie)zwykłej mamy!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 stycznia 2018

Niespodzianka!!! Tego jeszcze u nas nie było!

 Od środy 3. 01 rozpoczynają się BEZPŁATNE, cykliczne zajęcia Klubu (nie) zwykłej Mamy!

Zapraszamy w każdą środę o 10:00 wszystkie Mamy z Maluchami!

Kliknij - przeczytaj - przyjdź!

Chyba każdą mamę dopada myśl, że czuje się choć odrobinę samotna w tym dziecięcym świecie. Zostaje sama z dziećmi w domu, w czterech ścianach i to na tyle godzin! Czasem można porozmawiać z inną mamą na placu zabaw, ale nie zawsze się to udaję – szczególnie zimą. Czasem wyjście do osiedlowego sklepu staje się rozrywką. W głowie mamy rodzą się pytania. Gdzie mogę porozmawiać z kimś kto mnie zrozumie? Gdzie znajdę kogoś, kto będzie na takim samym etapie życia jak ja? Gdzie dowiem się cennych informacji o zdrowiu dzieci, ale i otrzymam wsparcie w wychowaniu?  Odpowiedź brzmi: w klubie (nie)zwykłej mamy!

Klub (nie)zwykłej mamy działa w naszym mieście już prawie od 2 lat! Na naszych zajęciach już nie jeden mały Czeladzianin zasmakował zabawy z rówieśnikami i niejeden rodzic poszerzył swoją wiedzę z zakresu wychowania, zdrowia i edukacji swoich maluchów.

Od stycznia spotkania Klubu będą odbywały się w każdą środę o godzinie 10.00 w Kopalni Kultury w Czeladzi.  Miejsce to jest bezpieczne dla raczkujących dzieci oraz wygodne dla wspólnych zabaw i dziecięcej aktywności. Zajęcia podzielone są na dwie części. Pierwsza część obejmuję zajęcia dla maluchów, druga prelekcje dla mamy. Każda mama może być niezwykła – musi tylko tego chcieć! Czekamy na Ciebie! Nie zapomnij tylko o zmiennym obuwiu. Zajęcia są całkowicie bezpłatne! 

 

więcej informacji:

http://kopalniakultury.czeladz.pl/p,144,klub-niezwyklej-mamy

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Klub niezwykłej mamy

    Klub niezwykłej mamy