Strona główna/Aktualności/Koncert: Rockomotive + Cienie

Koncert: Rockomotive + Cienie

22 Kwietnia 2023

Koncert: Rockomotive + Cienie

22 kwietnia (sobota) o godzinie 18:00 zapraszamy na koncert zespołów Rockomotive i Cienie. Bilety w cenie 30 zł/ 25 zł ulgowy do nabycia w kasie oraz na stronie Kopalni Kultury. 

KUP BILET

Zespół ROCKOMOTIVE powstał w 2003 roku z inicjatywy gitarzysty, kompozytora i autora tekstów Jarosława Nasalskiego. Całkowicie autorski repertuar Rockomotive mieści się w stylistyce rockowo-bluesowej. Na przestrzeni lat zespół prezentował swoją twórczość na wielu festiwalach, przeglądach oraz koncertach na terenie całego kraju, z których na specjalną uwagę zasługują:
RAWA BLUES Festival 2004 - III miejsce
VII Festiwalu Muzycznym im. Ryśka Riedla - laureat Grand Prix
RAWA BLUES Festival 2017 - laureat Grand Prix

Zespół CIENIE powstał w lipcu 2011r. z inicjatywy członków klubu Metamorfoza w Czeladzi. W grudniu 2014r. zespół CIENIE wszedł do studia aby zarejestrować utwory do albumu CZAS, który ujrzał światło dzienne rok później, a pierwszy koncert promujący ten album miał miejsce w Galerii Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA .

Do dziś CIENIE jako zespół mierzył się z przeciwnościami losu i po zmianach składu obecnie pracuje nad materiałem do drugiego studyjnego albumu.

plakata_cienie_rockomotive

 

do góry