Strona główna/Aktualności/(Po)dziel się pasją! Spotkanie z Robertem Małeckim

(Po)dziel się pasją! Spotkanie z Robertem Małeckim

12 Września 2021

23 września 2021 r. o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z Robertem Małeckim - autorem kryminałów, pasjonatem biegania i modelarstwa.

Robert Małecki - politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania i - co najważniejsze - autor bestselerowych powieści kryminalnych. Uznawany za jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej branży. Jest laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru i nagrody Kryminalnej Piły oraz zdobywcą "Złotej Karety" w kategorii Kultura, przyznawanej przez toruński Dziennik "Nowości".

Książki: Zmora, Żałobnica, Zadra, Wada, Skaza, Koszmary zasną ostatnie, Porzuć swój strach, Najgorsze dopiero nadejdzie.

Wstęp na spotkanie możliwy będzie tylko z bezpłatną wejściówką (wejściówki dostępne do odbioru w Kopalni Kultury ul. Trznadla 1, 41-253 Czeladź) w godzinach otwarcia placówki. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki. Dopuszczalne są rezerwacje telefoniczne
wejściówek (nr tel. 32 263 51 51).

W przypadku zmiany obostrzeń sanitarnych wydarzenie odbędzie się na online na kanale YouTube Kopalni Kultury.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

do góry