Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Witamy w Kopalni Kultury w Czeladzi.

Artykuły

Powiększ zdjęcie Wakacje%20kino

Bezpłatne seanse filmowe dla dzieci i młodzieży!

27 czerwca 2019

Pierwsze dwa tygodnie lipca zapowiadają się bardzo.... filmowo!
Zapraszamy na bezpłatne seanse filmowe:
od wtorku do piątku (2.07. - 5.07. oraz 9.07. - 12.07)
zawsze o 10:00 bajka dla dzieci (od 5 - 11 roku życia)
zawsze o 12:00 film dla młodzieży (od 12 roku życia)
*Tytuły bajek i filmów pozostają NIESPODZIANKĄ,
jest warunek konieczny do obejrzenia filmu bezpłatnie - prosimy o uszanowanie tej decyzji i serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej o: Bezpłatne seanse filmowe dla dzieci i młodzieży!
Powiększ zdjęcie Grand%20Prix%20Czeladzkie%20Talenty

Oficjalna lista laureatów

25 czerwca 2019

Jury w składzie: Łukasz Kożuch (przewodniczący), Agata Krajewska, Martyna Uchto, Mikołaj Bienek ogłasza oficjalną listę

LAUREATÓW CZELADZKICH TALENTÓW 2019:

 

Bielawska Maja (za występ wokalny) ex aequo III miejsce w kat. 7 -12 lat
Korpak Julia (za występ wokalny) ex aequo III miejsce w kat. 7 – 12 lat
Jurczak Julia (za występ wokalno – instrumentalny) ex aequo III miejsce w kat. 13 – 16 lat
Pala Paulina (za występ wokalno – instrumentalny) ex aequo III miejsce w kat. 13 – 16 lat
Siwak Szymon (za występ wokalny) III miejsce w kat. pow. 17 lat
-----------------------------------------------------
Komasińska Lena (za występ taneczny) II miejsce w kat. 7 – 12 lat
Bugiel Marta (za występ wokalny) ex aequo II miejsce w kat. 13 – 16 lat
Majchrzyk Martyna (za występ taneczny) ex aequo II miejsce w kat. 13 – 16 lat
----------------------------------------------------
Miklasińska Iga (za prace plastyczne) ex aequo I miejsce w kat. 7 – 12 lat
Nyk Zuzanna (za występ wokalny) ex aequo I miejsce w kat. 7 -12 lat
Chrząszcz Patrycja (za występ wokalny) I miejsce w kat. 13 – 16 lat
Chrząszcz Kajetan (za prace plastyczne) ex aequo I miejsce w kat. powyżej 17 lat
Chycka Katarzyna (za występ wokalny) ex aequo I miejsce w kat. powyżej 17 lat
Waldon Klaudia (za występ wokalny) ex aequo I miejsce w kat. pow. 17 lat
----------------------------------------------------

Ulicka Laura i Mogielski Miłosz (za występ wokalny w duecie) GRAND PRIX

Czytaj więcej o: Oficjalna lista laureatów
Powiększ zdjęcie Logotyp

Letni staż w Kopalni Kultury

11 czerwca 2019

Mamy dla Was propozycję! Letni staż w Kopalni Kultury w ramach programu NCK!

Szukamy osób z pasją, które zrealizują z nami projekty kulturalne w sezonie letnim!

Wymagania:

- dyspozycyjność: 2 dni tygodniowo (może być również weekend).

- zainteresowania związane z kulturą i sztuką

Nabór trwa do 16 czerwca

Rozmowy kwalifikacyjne 18 czerwca

Czas trwania stażu 18 czerwca do 30 września

ZAPRASZAMY!

Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ:

https://pracujwkulturze.nck.pl/praca/dzial-promocji_12562/?fbclid=IwAR2IMCw9k5R4mR71lqR13FpYsQh1X12Y-EZDBhhX03HWaoLYzd48D8slsqw

Czytaj więcej o: Letni staż w Kopalni Kultury

Repertuar czerwiec

28 maja 2019

Mamy nadzieję, że w czerwcu odwiedzicie Kopalnię Kultury, ponieważ proponujemy Wam wiele ciekawych wydarzeń! Zobaczcie sami!

Czytaj więcej o: Repertuar czerwiec

Wyniki przeglądu ,,Czeladzkie Talenty"

16 maja 2019

Wyniki Czeladzkich Talentów!
Po burzliwych obradach, z ogromną radością ogłaszamy listę laureatów i wyróżnionych w Przeglądzie ,,Czeladzkie Talenty".
Wszystkich laureatów i wyróżnionych zapraszamy po odbiór nagród podczas tegorocznych Dni Czeladzi, które odbędą się 23 czerwca (niedziela). W ramach nagrody laureaci będą mieli okazję do prezentacji swoich umiejętności przed czeladzką publiką, natomiast na wszystkich wyróżnionych czeka oficjalne wręczenie nagród na scenie.

Jury w składzie:

- Łukasz Kożuch

- Agata Krajewska

- Mikołaj Bienek

- Martyna Uchto

postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

Laureaci:
Bielawska Maja (za występ wokalny)
Bugiel Marta (za występ wokalny)
Chrząszcz Kajetan (za prace plastyczne)
Chrząszcz Patrycja (za występ wokalny)
Chycka Katarzyna (za występ wokalny)
Jurczak Julia (za występ wokalno - instrumentalny)
Komasińska Lena (za występ taneczny)
Korpak Julia (za występ wokalny)
Majchrzyk Martyna (za występ taneczny)
Miklasińska Iga (za prace plastyczne)
Nyk Zuzanna (za występ wokalny)
Pala Paulina (za występ wokalno - instrumentalny)
Siwak Szymon (za występ wokalny)
Ulicka Laura i Mogielski Miłosz (za występ wokalny w duecie)
Waldon Klaudia (za występ wokalny)

Wyróżnieni:
Biłek Julia (za pracę plastyczną)
Ciećwierska Maja i Grudzińska Emilia (za występ wokalny w duecie)
Gręda Julia (za występ wokalny)
Kawecka Patrycja (za pracę plastyczną)
Kościuszko Julia (za pracę plastyczną)
Krasnoludki (za występ taneczny)
Light Power (za występ taneczny)
Pokorny Iga (za występ wokalny)
Pokraczyńska Hanna (za występ wokalny)
Stachura Paulina i Ponczek Hubert (za występ wokalny w duecie)
Szulc Maciej (za pracę plastyczną)
Tarnówka Aleksandra (za pracę plastyczną)

GRATULUJEMY!

Czytaj więcej o: Wyniki przeglądu ,,Czeladzkie Talenty"