Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 144.

 • Pozytywny negatyw. Nic nie jest takie, jak się wydaje. Pozytywny negatyw. Nic nie jest takie, jak się wydaje. 2023-11-20

  Pozytywny negatyw. Nic nie jest takie, jak się wydaje.

  Kto wie, czy to, co nam wydaje się odległe, po obejrzeniu spektaklu nie stanie się bliskie? Może jesteśmy inni, niż myśleliśmy Przychodzimy i odchodzimy, mamy swoje korzenie i skrzydła, wyobrażenia i pragnienia, lęki i obawy... i często dość zależności i schematów. Przeplatające się wątki historii, której będziecie świadkami, wywołają potrzebę własnej introspekcji.

 • Koncert: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska: Ballady na dwa serca Koncert: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska: Ballady na dwa serca 2023-11-03

  Koncert: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska: Ballady na dwa serca

  Koncert "Ballady na dwa serca" w wykonaniu Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego to niezwykła podróż przez ocean zadumy, refleksji, nostalgii i wrażliwości. Na występ zapraszamy 3 listopada o godzinie 18:00. Bilety w cenie 60 zł/50 zł (ulgowy) dostępne są w kasie Kopalni Kultury oraz na stronie internetowej. 

 • Drugie Dno. Kabaret Pałacu Kultury Seniora Drugie Dno. Kabaret Pałacu Kultury Seniora 2023-10-03

  Drugie Dno. Kabaret Pałacu Kultury Seniora

  27 września o godz. 17:00 seniorzy rozbawią nas do łez! Na naszej scenie wystąpi Drugie Dno czyli Kabaret Pałacu Kultury Seniora. 

 • Koncert zespołu Czarnina Koncert zespołu Czarnina 2023-10-01

  Koncert zespołu Czarnina

  Zapraszamy na koncert zespołu Czarnina. Czarnina to czteroosobowy skład grający akustycznie tradycyjne melodie romskie, bałkańskie czy bliskowschodnie, reinterpretowane i aranżowane na nowo. To co najbardziej ich wyróżnia, to niezwykle ekspresyjny śpiew, mnóstwo improwizacji na scenie oraz prawda, która wybrzmiewa w tej muzyce.

 • Repertuar wrzesień 2023 Repertuar wrzesień 2023 2023-09-30

  Repertuar wrzesień 2023

  Prezentujemy repertuar na wrzesień.

 • Mama na obrotach [STAND UP] Mama na obrotach [STAND UP] 2023-09-23

  Mama na obrotach [STAND UP]

  Zapraszamy na stand up Mamy na obrotach !! "Mój pierwszy raz" to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów!

 • Poranek Teatralny: Jak pasterz Józef Egipt uratował Poranek Teatralny: Jak pasterz Józef Egipt uratował 2023-09-23

  Poranek Teatralny: Jak pasterz Józef Egipt uratował

  Najmłodszych widzów zapraszamy pierwszy po wakacjach na spektakl Grupy O!Teatr pod tytułem "Jak pasterz Józef Egipt uratował".

 • Spotkanie z Arturem Andrusem Spotkanie z Arturem Andrusem 2023-09-22

  Spotkanie z Arturem Andrusem

  Zapraszamy na spotkanie z Arturem Andrusem, popularnym pisarzem, poetą, dziennikarzem, autorem tekstów piosenek, konferansjerem oraz artystą kabaretowym.

 • Łobaszewska & Soyka (KONCERT) Łobaszewska & Soyka (KONCERT) 2023-09-20

  Łobaszewska & Soyka (KONCERT)

  Łobaszewska & Soyka - Ikoniczny duet, niezwykle rzadko występujący wspólnie na jednej scenie.

 • Filmowe wakacje dla dzieci Filmowe wakacje dla dzieci 2023-07-01

  Filmowe wakacje dla dzieci

  Zapraszamy na darmowe seanse filmowe dla dzieci w ramach akcji "LATO W MIEŚCIE". Seans zaczynamy o godzinie 10:00. Bez zapisów! Miejsca nie braknie! Wstęp wolny dla dzieci oraz opiekunów. Repertuar dostępny jest w Kopalni Kultury.

do góry