Strona główna

Witamy w Kopalni Kultury w Czeladzi.

Artykuły

Wielkanocne życzenia

10 kwietnia 2020

Komunikat w sprawie COVID-19

11 marca 2020
Szanowni Państwo!
W trosce o bezpieczeństwo publiczne i w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19 informujemy, że Kopalnia Kultury od 12 marca 2020 r. do odwołania zostaje zamknięta.
Od 12 marca do odwołania zawieszone zostają seanse Kina Kopalni Kultury oraz wszystkie planowane wydarzenia.
Koncerty i spektakle teatralne zostaną przełożone na późniejsze terminy.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Czytaj więcej o: Komunikat w sprawie COVID-19

Marcowy repertuar

29 lutego 2020

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na marzec!

Repertuar

Czytaj więcej o: Marcowy repertuar

Poranek teatralny w KK 14 marca

26 lutego 2020

Kolejny poranek odbędzie się 14 marca o godzinie 11:00. Tym razem dzieci obejrzą spektakl pod tytułem "Smerfne Przygody. Zaczarowany medalion".  Przedstawienie to jest drugą częścią przygód słynnych niebieskich bohaterów zamieszkujących las. Opowiada o czarownicy, która przez swą nieroztropność gubi zaczarowany medalion, przez co traci swą czarodziejską moc.Gdy odnajdują go nasi bohaterowie, we wiosce następuje szereg dziwnych sytuacji. Maruda przestaje narzekać, Ważniak przechwalać swoich umiejętności, a Zgrywus zamiast psocić staje się poważny. Aby odnaleźć medalion czarownica prosi o pomoc Gargamela aby razem wyruszyli do lasu, gdzie czekają ich zabawne i pouczające przygody. 

Bilety w cenie 5 zł ulgowy/ 10 zł normalny można nabyć w kasie KK lub pod linkiem: http://kopalniakultury.hostingasp.pl/Bilety/Sala/915

Smerfy

Czytaj więcej o: Poranek teatralny w KK 14 marca

Koncert Banana Boat

21 lutego 2020

 Ulubieńcy publiczności żeglarskich festiwali po raz pierwszy na scenie Kopalni Kultury! Serdecznie zapraszamy 29 marca na godzinę 18:00.
Banana Boat to zespół z przeszło dwudziestoletnią historią, specjalizujący się we współczesnej piosence żeglarskiej oraz w autorskiej interpretacji szanty klasycznej. Artyści wykonują utwory a cappella.

Skład zespołu:
Tomasz Czarny - śpiew
Maciej Jędrzejko - śpiew
Paweł Jędrzejko - śpiew
Paweł Konieczny - śpiew
Michał Maniara - śpiew
Piotr Wiśniewski - śpiew

Bilety w cenie 30 zł normalny/25 ulgowy można kupić w kasie Kopalni Kultury lub na stronie http://kopalniakultury.hostingasp.pl/Bilety/Sala/914

Banana Boat

Czytaj więcej o: Koncert Banana Boat