Strona główna/Aktualności/IMPROŁAJZERS - Nieoczytani (spektakl improwizowany)

IMPROŁAJZERS - Nieoczytani (spektakl improwizowany)

28 Stycznia 2024

Improłajzers to grupa pełna indywidualistów, których połączyła improwizacja. Łączą ich przeciwieństwa, różnią podobieństwa. To mieszanka napoju energetycznego z melisą, kawioru z pasztetową. Jednak dzięki otwartości i braku hamulców na scenie potrafią stworzyć idealną harmonię wywołującą salwy śmiechu.

Na występ zapraszamy 28 stycznia o godzinie 17:00. Bilety w cenie 99 zł/ 90 zł dostępne w kasie oraz na naszej stronie internetowej. 

KUP BILET

Improłajzers to:
Joanna Kołaczkowska "Asior"- Lubi być, szanuje odmienności i kaja się za błędy młodości. Niska, mieści się bokiem, kocha idylliczność. Marzenia? Żeby nie musieć wystawać pod drzwiami.
Beata Różalska "Bebe"- Pechowiec z ambicjami. Niezdara z dużym sercem. Bawi się przednio w nerdowskich klimatach. Myśli, że ma małe ego, ale to nie jest prawda. Nikt nie wie jak ma na imię.
Tomasz Majer "Bajer"- Pokochał improwizację pięć lat temu. Już dała mu się kilka razy pocałować Najczęściej gra role brzydali i zwierząt na scenie, tylko on ciągle pyta dlaczego?
Antoni Machoń "Antek"- kocha muzykę, żart sytuacyjny i słowny, bułki z pasztetową i cebulą. Niespełniony muzyk. W impro kocha spontaniczność, oraz fakt, że nie wymaga się od niego nauki tekstu.
Michał Głowacki "Głowacki"- Szerokie spektrum zainteresowań. Romantyk. W impro ceni to że może mówić swoimi słowami. Lubi słowa. Istnienie to wibracja.
Spektakl "Nieoczytani"; to komediowy show który nie tylko bawi, śmieszy, lecz także uczy czym jest improwizacja komediowa. Aby spektakl się udał potrzebujemy współpracy z widownią - ich sugestii, pomysłów. W końcu jesteśmy... nieoczytani!
Spektakl przeznaczony dla widzów +16 lat, ze względu na zawartą w nim improwizację, która bywa nieprzewidywalna. 

plakat_improłajzers

do góry