Strona główna/Aktualności/Koncert Michaliny Starosty

Koncert Michaliny Starosty

22 Lipca 2021

Serdecznie zapraszamy na koncert Michaliny Starosty, który odbędzie się 7 sierpnia o godzinie 18:00 na placu Viannay'a. Artystka, występująca w towarzystwie Janusza Drewnioka i Piotra Skuteli, zaprezentuje swoje autorskie utwory oraz przeboje z dawnych lat. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona do wnętrza Kopalni Kultury. Wstęp bezpłatny.

Michalina Starosta od kilku lat działa z sukcesami na śląskiej scenie muzycznej. W 2017 roku na rynku pojawiła się debiutancka płyta ''Dobry dzień”. Jest to płyta, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Można na niej usłyszeć kilkanaście piosenek w różnorodnej stylistyce.

Jest laureatką nagród:

- Międzynarodowego Festiwalu Dolnośląska Nutka 2021

- Osobowość Roku 2018 plebiscytu Dziennika Zachodniego w kategorii Kultura

- Debiut Roku 2018 Listy Śląskich Szlagierów

- Śląska Nagroda Rozrywkowa ”Karolinka” 2017

- Debiut Roku 2016 Radia Silesia

- Debiut Roku 2016 Radia Fest


W 2018 roku stworzyła projekt ''Zagramy jak za dawnych lat'' ,w którym jej skromna osoba oraz największe gwiazdy śląskiej sceny, m.in. Jacek Silski czy Mariusz Kalaga, wykonują najpiękniejsze przeboje polskiej piosenki. Koncerty tego cyklu goszczą na prestiżowych scenach takich jak Opera Śląska w Bytomiu i cieszą się ogromną popularnością. Od kilku lat współpracuje z gitarzystą i kompozytorem Januszem Drewniokiem. Razem tworzą zgrany duet, który na scenie potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę, rozbawić i zagwarantować niezapomniane przeżycia.

Wydarzenie finansowane przez Wydział Edukacji i Polityki Społecznej Miasta Czeladź.

 

do góry