Strona główna/Aktualności/Mayday - Ratuj się, kto może. Spektakl teatralny.

Mayday - Ratuj się, kto może. Spektakl teatralny.

1 Października 2021

UWAGA!

Nowy termin! 

Z przyczyn niezależnych od organizatorów niniejszy spektakl został przełożony na nowy termin tj. 15.01.2022 r. godz. 18:00

Bilety zachowują swoją ważność. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt tel. 32 263 51 51.

 

Mayday - Ratuj się, kto może. Spektakl, który przyciąga tłumy i od lat cieszy się wielką popularnością. Absolutny hit teatru rozrywki.

Historia taksówkarza, który wypada z rozkładu jazdy, dwoi się i troi by ratować małżeństwa i ocalić swoje życie. Spektakl bawi i śmieszy do granic wytrzymałości. Zawrotne zwroty akcji, zaskakujące sceny, energetyczne tempo, świetna obsada. To wszystko jest gwarancją dobrej zabawy.

Scenariusz - Ray Cooney
Przekład - Elżbieta Woźniak
Reżyseria, scenografia - Piotr Męderak

Obsada:
Anna Dzierża, Elżbieta Wieciech, Aneta Gierat, Urszula Tylek, Magdalena Chalewicz, Piotr Męderak, Wojciech Michno, Jan Mancewicz, Mateusz Dewera, Daniel Piskorz

W przypadku chęci zwrotu zakupionych biletów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 263 51 51 oraz o uzupełnienie "Formularza zwrotu biletów" dostępnego na naszej stronie internetowej https://kopalniakultury.czeladz.pl/ a następnie przesłania go na nasz adres mailowy . Zwrot biletów jest możliwy w nieprzekraczalnym terminie do 13.01.2022 r.

do góry