Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 173.

 • Repertuar - marzec Repertuar - marzec 2024-03-01

  Repertuar - marzec

  Prezentujemy repertuar na luty oraz kilka późniejszych propozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Bilety do nabycia w kasie Kopalni Kultury oraz na naszej stronie internetowej. KUP BILET

 • Biesiada karnawałowa z zespołem Zbyszka Lemańskiego Biesiada karnawałowa z zespołem Zbyszka Lemańskiego 2024-02-10

  Biesiada karnawałowa z zespołem Zbyszka Lemańskiego

  Wszystkie piosenki wykonywane przez zespół Zbyszka Lemańskiego, dzięki biesiadnemu brzmieniu trafiają do publiczności od pierwszych minut koncertu. Przeplatane są dobrym dowcipem, humorem i konkursami. Na występ zapraszamy 10 lutego o godzinie 17:00.  Bilety w cenie 45 zł/ 40 zł dostępne w kasie oraz na naszej stronie internetowej. 

 • Repertuar - luty Repertuar - luty 2024-02-03

  Repertuar - luty

  Prezentujemy repertuar na luty oraz kilka późniejszych wydarzeń. Zapraszamy do uczestnictwa. KUP BILET Bilety do nabycia w kasie Kopalni Kultury oraz na naszej stronie internetowej.

 • Ferie w kinie Kopalni Kultury Ferie w kinie Kopalni Kultury 2024-01-29

  Ferie w kinie Kopalni Kultury

  Zapraszamy na darmowe seanse dla dzieci. Startujemy o godzinie 10:00 od poniedziałku do piątku. Zgodnie z zawartymi umowami licencyjnymi, na darmowe seanse nie możemy publikować tytułów filmów. Szczegóły są dostępne u pracowników Kopalni Kultury. Seanse są całkowicie darmowe zarówno dla dzieci jaki i ich opiekunów. Nie prowadzimy żadnych zapisów.

 • IMPROŁAJZERS - Nieoczytani (spektakl improwizowany) IMPROŁAJZERS - Nieoczytani (spektakl improwizowany) 2024-01-28

  IMPROŁAJZERS - Nieoczytani (spektakl improwizowany)

  Improłajzers to grupa pełna indywidualistów, których połączyła improwizacja. Łączą ich przeciwieństwa, różnią podobieństwa. To mieszanka napoju energetycznego z melisą, kawioru z pasztetową. Jednak dzięki otwartości i braku hamulców na scenie potrafią stworzyć idealną harmonię wywołującą salwy śmiechu.

 • Recital osobisty - Marek Anton, Mikołaj Bienek Recital osobisty - Marek Anton, Mikołaj Bienek 2024-01-19

  Recital osobisty - Marek Anton, Mikołaj Bienek

  Recital muzyczny z udziałem Marka Antona i Mikołaja Bienka. Marek Anton, utalentowany wokalista o charyzmatycznym głosie. Zaprezentuje utwory muzyczne mające szczególne dla niego znaczenie. Jego unikalne podejście do muzyki oraz emocjonalne wykonanie sprawią, że każdy utwór nabierze nowego, głębokiego znaczenia. Mikołaj Bienek, wybitny muzyk, klawiszowiec, aranżer będzie towarzyszyć Markowi Antonowi na fortepianie. Jego kunszt

 • Repertuar - styczeń Repertuar - styczeń 2024-01-02

  Repertuar - styczeń

  Repertuar - styczeń

 • Koncert kolęd i pastorałek. Koncert kolęd i pastorałek. 2023-12-18

  Koncert kolęd i pastorałek.

  Oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę umili nam w tym roku zespół Czeladzkie Gwiazdy, który 18 grudnia o 16:30 zaprasza na koncert kolęd i pastorałek. Artyści zaprezentują dobrze znane utwory, ale również przypomną te nieco zapomniane, a zasługujące na uwagę publiczności. 

 • Pozytywny negatyw. Nic nie jest takie, jak się wydaje. Pozytywny negatyw. Nic nie jest takie, jak się wydaje. 2023-11-20

  Pozytywny negatyw. Nic nie jest takie, jak się wydaje.

  Kto wie, czy to, co nam wydaje się odległe, po obejrzeniu spektaklu nie stanie się bliskie? Może jesteśmy inni, niż myśleliśmy Przychodzimy i odchodzimy, mamy swoje korzenie i skrzydła, wyobrażenia i pragnienia, lęki i obawy... i często dość zależności i schematów. Przeplatające się wątki historii, której będziecie świadkami, wywołają potrzebę własnej introspekcji.

 • Warsztaty cukiernicze dla dzieci i młodzieży Warsztaty cukiernicze dla dzieci i młodzieży 2023-11-08

  Warsztaty cukiernicze dla dzieci i młodzieży

  Zapraszamy na listopadową edycję warsztatów cukierniczych dla dzieci. Autorem projektu jest Jarosław Dudek - mistrz cukiernictwa i założyciel Akademii Małego Mistrza "Duduś".

do góry