Strona główna/Aktualności/Kalendarium wydarzeń

terminarz dnia 09.01.2022

Misiek: Ekipa na wakacjach

Kategoria: KINO
Data: 2022-01-09
Godzina: 13:00
KINO / 2022-01-09

Misiek: Ekipa na wakacjach

Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę - symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele - pod pozorem wspólnych wakacji - udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Chcąc go odnaleźć, bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich niesamowitych atrakcji wesołego miasteczka. Pomogą im w tym nowi kumple - niezwykle dzielne, chińskie tygrysy.

reżyseria: Anthony Bell
scenariusz: Elie Choufany / Alec Sokolow
gatunek: Animacja / Komedia / Przygodowy
produkcja: USA

Zobacz zwiastun

Wilk, lew i ja

Kategoria: KINO
Data: 2022-01-09
Godzina: 15:00
KINO / 2022-01-09

Wilk, lew i ja

Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa - jest to otoczony pięknym lasem stary dom położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Kiedy była mała, wychowywała się tu ze swoim dziadkiem, który uczył ją o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych - małego wilczka i urocze lwiątko. Pierwszy ze zwierzaków to szczeniak zaprzyjaźnionej z dziadkiem Almy wilczycy, a drugi to cudem uratowane z katastrofy lotniczej zwierzątko przeznaczone na cyrkową arenę. Stworzenia stają się nierozłączne i zachowują jak rodzeństwo. Alma zabiera je do domu i zostaje ich opiekunką, patrząc jak z każdym dniem się oswajają i coraz lepiej sobie radzą z otaczającym światem. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy. Czy dziewczyna będzie mogła liczyć na pomoc swoich najbliższych? Czu uda się ocalić niezwykłą przyjaźń i nie dopuścić do rozłąki troskliwej opiekunki i jej podopiecznych? To początek największej przygody ich życia!

reżyseria: Gilles de Maistre
scenariusz: Prune de Maistre
gatunek: Familijny / Przygodowy
produkcja: Francja / Kanada

Zobacz zwiastun

Dom Gucci

Kategoria: KINO
Data: 2022-01-09
Godzina: 17:00
KINO / 2022-01-09

Dom Gucci


Historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci.

reżyseria: Ridley Scott
scenariusz: Roberto Bentivegna / Becky Johnston
gatunek: Biograficzny / Dramat
produkcja: USA

Zobacz zwiastun

do góry