Strona główna/Aktualności/Kalendarium wydarzeń

terminarz dnia 29.01.2022

Wilk, lew i ja

Kategoria: KINO
Data: 2022-01-29
Godzina: 14:00
KINO / 2022-01-29

Wilk, lew i ja


Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa - jest to otoczony pięknym lasem stary dom położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Kiedy była mała, wychowywała się tu ze swoim dziadkiem, który uczył ją o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych - małego wilczka i urocze lwiątko. Pierwszy ze zwierzaków to szczeniak zaprzyjaźnionej z dziadkiem Almy wilczycy, a drugi to cudem uratowane z katastrofy lotniczej zwierzątko przeznaczone na cyrkową arenę. Stworzenia stają się nierozłączne i zachowują jak rodzeństwo. Alma zabiera je do domu i zostaje ich opiekunką, patrząc jak z każdym dniem się oswajają i coraz lepiej sobie radzą z otaczającym światem. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy. Czy dziewczyna będzie mogła liczyć na pomoc swoich najbliższych? Czu uda się ocalić niezwykłą przyjaźń i nie dopuścić do rozłąki troskliwej opiekunki i jej podopiecznych? To początek największej przygody ich życia!

reżyseria: Gilles de Maistre
scenariusz: Prune de Maistre
gatunek: Familijny / Przygodowy
produkcja: Francja / Kanada

Zobacz zwiastun

Szef roku

Miejsce: Kopalnia Kultury
Kategoria: KINO
Data: 2022-01-29
Godzina: 17:00
KINO / 2022-01-29

Szef roku


Właściciel lokalnej fabryki chce otrzymać nagrodę dla najlepszego biznesu, jednak napotyka po drodze rozmaite przeciwności, choćby żądnego zemsty byłego pracownika.

reżyseria: Fernando León de Aranoa
scenariusz: Fernando León de Aranoa
gatunek: Komedia
produkcja: Hiszpania

Zobacz zwiastun

Dom Gucci

Kategoria: KINO
Data: 2022-01-29
Godzina: 19:00
KINO / 2022-01-29

Dom Gucci

Historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci.

reżyseria: Ridley Scott
scenariusz: Roberto Bentivegna / Becky Johnston
gatunek: Biograficzny / Dramat
produkcja: USA

Zobacz zwiastun

do góry