Strona główna/Aktualności/Kalendarium wydarzeń

Kalendarium wydarzeń

terminarz dnia 12.10.2023

Koncert: Siostry Melosik

Kategoria: KONCERT
Data: 2023-10-12
Godzina: 19:00
KONCERT / 2023-10-12

Bliźniaczki, których nie da się pomylić wystąpią w Czeladzi.
Siostry Melosik wystąpią ze swoim koncertem 12 października w Kopalni Kultury. Wydarzenie jest realizowane w ramach Festiwalu Nowej Kultury, promującego narodową tradycję oraz ponadczasowe wartości.
Siostry - Dagmara i Martyna najzgodniejsze w studiu i na scenie. Ich tworzywo to gitara i szczerość. Choć dwie, jednym głosem śpiewają o tym, co najważniejsze. W marcu 2022 roku wydały album „Znam na pamięć dalszy ciąg” - długo wyczekiwany debiut fonograficzny Sióstr Melosik. Po latach tworzenia dla innych artystów (m.in Edyty Górniak, Grzegorza Hyżego, Ani Dąbrowskiej) bliźniaczki prezentują autorski materiał, zapraszając słuchaczy w melodyjną podróż w stylu pop/country.
- „Tworzyłyśmy tę płytę powoli, z uwagą. Nie musiałyśmy iść na żadne kompromisy. Zamiast gonić za muzycznymi trendami cierpliwie szukałyśmy odpowiedniego brzmienia. Pozwoliłyśmy naszym piosenkom opowiedzieć się samym” - Siostry Melosik
Koncert poprzedzony supportem zespołu Albo i Nie odbędzie się w dniu 12 października o godzinie 19.00. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach Festiwalu Nowej Kultury, organizowanego przez Fundację Muza Dei - Centrum Nowej Kultury.
Bilety na koncert można nabyć na stronie:
https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Nowej-Kultury-koncert-Siostry-Melosik

do góry