Strona główna/Kalendarz

Kalendarz

terminarz dnia 15.03.2023

Zajęcia umuzykalniające

Kategoria: WARSZTATY
Data: 2023-03-15
Godzina: 17:00

Zajęcia odbywają się w środy od godziny 17:00.

Spotkania prowadzi Marta Rubik - skrzypaczka i nauczycielka muzyki. Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat do wspólnego śpiewania, grania i poznawania różnych instrumentów w atmosferze zabawy.

Udział w grupie warsztatowej kosztuje 50 zł miesięcznie (płatne na pierwszych zajęciach w danym miesiącu) lub 15 zł za każde spotkanie (płatne przy wejściu). 

Kolektyw Kuzyni - Poranki kiedy wracamy do domów

Kategoria: KINO
Data: 2023-03-15
Godzina: 18:00
KINO / 2023-03-15

15 marca (środa) o godzinie 18:00 odbędzie się projekcja filmu "Poranki kiedy wracamy do domów" zrealizowanego przez bratersko-kuzynowski skład pasjonatów kina działający pod szyldem "Kolektyw kuzyni".

“Poranki, kiedy wracamy do domów” to refleksyjny film opowiadający o relacji dwójki przyjaciół których życia i młodość zostają zderzone z traumą, poczuciem osamotnienia i zagubienia. Rozgrywająca się na dwóch płaszczyznach czasowych opowieść, niejednokrotnie przybierająca formę medytacji i impresji to moment zatrzymania się, nabrania oddechu, próby wejrzenia w siebie i emocji które nigdy nie znalazły wentylu do uzewnętrznienia się. Fabuła rozbita na “przed i po” momencie granicznym w życiach bohaterów, ponadto jest skonstruowana niechronologicznie - to układanka której funkcja działa w dwójnasób, jako chęć zaproszenia widza do rozsupływania pętli zdarzeń, jak i pewnego rodzaju oddania “wewnętrznego pejzażu” bohaterów, emocjonalnie rozbitych, zagubionych w meandrach pierwszych momentów dorosłości. To nauka konstruowania samego siebie na nowo ze skrawków wspomnień i mierzenia się z niedoskonałością teraźniejszości.

KUP BILET

do góry